Profesyonel Reklam ve Reklam Hizmetleri

Budak Reklam olarak; kaliteli malzeme kullanımından ödün vermeden, amaç ve ilkelerimiz doğrultusunda, kalite standartlarını arttırmak için teknolojiyi yakından takip edip imal etmiş olduğumuz reklam ürünlerini, satış ve montaj sonrası bakım, yedek parça temini gibi hizmetler ile destekleyerek müşteri memnuniyetimizi daima ön planda tutmaktayız.

Abdullah Budak / Şirket Yetkilisi

Budak Reklam olarak; Metal, Alüminyum, Plexiglass, CNC kesim, Lazer kesim, Dijital baskı, Folyo uygulama, Matbaa Ürünleri, Promosyon ürünler ve Araç giydirme departmanları ile, Çelikten Alüminyuma, Plexiglass’tan Dekota’ya her türlü malzemeyi uygularken göstermiş olduğumuz profesyonel yaklaşım ve bünyemizde bulundurduğumuz Proje/Tasarım grubu ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analıiz edip, özgün tasarımlar ve uygun çözüm sunmaktayız.

Jhon Doe
I'm CEO
Angelina Doe
Client Manager
Mark Stucker
Sales Manager

BÜYÜK İŞLER BAŞARIYORUZ

Siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Reklam sektöründe matbaa olsun açık hava reklamcılığı olsun her konuda güçlü kadromuz ile firmanıza çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

YARATICILIK

99%
CREATIVITY

AR-GE

80%
CREATIVITY

WEB TASARIM

85%
CREATIVITY

AÇIK HAVA REKLAMCILIK

100%
WORDPRESS

Vizyon Misyon

Şirketimizin sahip olduğu Vizyon ve Misyon

İş ilişkilerinin sağlığı ve verimliliğini önemseyen ve kalite standartlarımızı üst seviyede tutup müşterilerimizi mağdur bırakmayan,uzun vadeli iş ortaklıkları kurup iş/hizmet alışverişinin sevgi ve saygı, güvene, dürüstlük anlayışına bağlı hale getirmek firmamızın vizyon ve misyonudur.

Sunduğumuz Hizmetler

Reklam ve Reklam Hizmetleri

Tabela Sistemleri, Promosyon Ürünler, Matbaa Ürünleri, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Kanvas Tablolar, Restaurant Sarf Malzemeleri, Online Reklam, İnteraktif Reklam, Website Yapımı Vb.

DOĞRU TERCİH

0(272) 213 72 01 / info@budakreklam.com - budakreklam@gmail.com

GÜZEL BİR İŞ ORTAKLIĞI DİLEĞİYLE

BİZE ULAŞIN

0 (272) 213 72 01 | info@budakreklam.com – budakreklam@gmail.com


    Ad Soyad*

    Email*

    Konu

    Mesaj*